Rozmawiaj z ludźmi, którzy Cię inspirują

Rozmowa z praktykiem może dać więcej niż przeczytanie 10 książek. Dlatego właśnie warto sobie wyszukiwać okazje do rozmowy z ludźmi, którzy Cię inspirują. Jak to zrobić? Chociażby zakładając bloga i robiąc z nimi wywiady.

Tak zrobiłem ja. Spotkałem się ostatnio z Szymonem Krubą, biznesmenem i pastorem Kościoła Dom, osobą, która mocno mnie inspiruje. Z naszej rozmowy dziś mam 16 stron A4 i więcej wiedzy a przede wszystkim INSPIRACJI niż się spodziewałem. To właśnie inspiracja odgrywa dużą rolę w kontakcie personalnym i dzięki temu te spotkania zapadają mocno w pamięć. Mogą Cię kształtować jako człowieka. Dlatego starannie dobieraj sobie rozmówców.

Rozmowa to przede wszystkim możliwość zadania pytań, których nikt nie zadał i których nie usłyszysz w przestrzeni publicznej. Oczywiście, jeżeli uda Ci się nawiązać nić relacji z rozmówcą. Mnie udało się Szymona spytać o jego największe marzenie o którym możecie poczytać więcej tutaj. Mam w planach jeszcze co najmniej kilkanaście wywiadów z inspirującymi mnie ludźmi. Wiem, że takie rozmowy mają szansę zmieniać moje życie na lepsze.

A Ty? Rozmawiałeś już z kimś, kto Cię inspiruje do działania? Zadałeś mu pytania, które uważasz za najważniejsze?

Dodaj komentarz