Z życia wzięte – Wybory

(Ostatnio WOODKID wypuścił świetną płytę pt. „THE GOLDEN AGE”, bardzo fajna jako podkład muzyczny przy kolorowaniu. TUTAJ jego koncert który rozbrzmiewał miesiąc przed moimi urodzinami, jak i w moje urodziny, gdzieś na szerokim świecie)

Miał być dzisiaj „Niezatytułowany”, ale niestety wybór losu był inny – zabrakło kartek A4. Zamiast tego taki skromniutki rysuneczek który widzicie powyżej, no i kolejny projekt okładki płyty dla zespołu Alternatyw:

Wczoraj miałem okazję obejrzeć komedię pt. „Amelia”. Mój Gust wręczył jej nagrodę w kategorii Najlepsza Komedia Romantyczna jaką W Życiu Obejrzałem, i również przypisał nominację w kategorii Najlepsza Komedia, Najlepszy Film, Najlepszy Scenariusz, Najlepsze Zdjęcia, Najlepsza Scenografia, Najlepsza Reżyseria i Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa i Najbardziej Ujmujący Styl Narracji. Zdecydowanie polecam wszystkim! 😀 Również niedawno przeczytana przeze mnie książka pt. „Posłaniec” Markusa Zusaka otrzymała nominację w kategorii Najlepsza Książka i nagrodę w kategorii Najbardziej Ujmujący Styl Narracji! Teraz jestem w trakcie czytania „Złodziejki książek”. Drugi raz.

No to by było na tyle! Jeśli nie macie nic do roboty 6 kwietnia – obejrzyjcie Amelię, na pewno nie będzie to stracony czas.

Dodaj komentarz