Styczeń 2, 2019Brak komentarzy

Jak zbudować dobrą markę? 7 porad dla przedsiębiorców

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, zapewne już miałeś do czynienia z kreowaniem swojej marki. Zatrudniałeś ludzi, którzy zaprojektowali Ci logo i wizytówki, stworzyli stronę www, napisali teksty na stronę - w rozmowach musiałeś też używać określonych słów, aby opisać wykonywane przez Ciebie usługi/produkt.

Read more

Grudzień 21, 2018Brak komentarzy

5 porad, które pomogą Ci nauczyć się projektowania graficznego w 2019 roku

Gratulacje! Jeżeli wszedłeś w ten wpis, to prawdopodobnie chcesz zrobić jedną z najlepszych rzeczy, które dotychczas robiłeś w życiu właśnie w 2019 - nauczyć się projektowania graficznego.

Postanowiłem Ci ułatwić to zadanie i podzielić się z Tobą 5 prostymi poradami, które sam chciałbym usłyszeć, kiedy zaczynałem moją przygodę z projektowaniem ponad 5 lat temu. Do dzieła!

Read more

Grudzień 14, 2018Brak komentarzy

#1 Projektanci, którzy mnie inspirują: Anton Repponen

Miałem okazję z nim porozmawiać kilka lat temu przy okazji Element Talks w Warszawie - Anton to dla mnie to jeden z najbardziej inspirujących projektantów, jakich poznałem. 

Read more

Grudzień 7, 20181 komentarz

Dlaczego zrezygnowałem ze studiów projektowania graficznego?

Minęły już ponad rok od dnia w którym zdecydowałem, że nie pójdę na studia. 28 września 2017, zanim jeszcze pojawiłem się na jakichkolwiek zajęciach, wysłałem oświadczenie o rezygnacji i prośbę o skreślenie mnie listy studentów do Uniwersytetu SWPS. Co mnie do tego skłoniło? 

Read more